Pokazywanie postów oznaczonych etykietą mu. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą mu. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 10 października 2011

8

Papryczce to dzięki
odkryłam te dźwięki ;-)

 Ten i inne utwory z najnowszej płyty Kasi Nosowskiej przyciągają jak magnez. Lubię to!
Tymczasem czytam "Saturn" Dehnela, muszę poszukać reprodukcji dzieł Goyi.
Wprowadzę chyba sobie ograniczenia na internet, bo zamiast czytać, znowu przeglądam i zaglądam, a to księgarnia, a to blogi, fejsbuki i inne jutuby ;-)

Do następnego wpisu!
PS. Szukam czegoś o ostach.... Zamiast "Zamyśleni w zieleni" powinno być "zmęczeni....", jeszcze trzy etapy, TRZY!!!

Moja lista blogów