poniedziałek, 6 czerwca 2011

Włóczykijka nr 2

Często zerkam do  lokalizatora Włóczykijki, by sprawdzić, czy przypadkiem w którejś kolejce nie jestem zaznaczona na niebiesko (osoba oczekująca na książkę). Sprawdzałam, sprawdzałam i ... chyba przegapiłam, bo dziś przyszła do mnie paczuszka, a w niej... "Spalona róża" A. Walczak. Zatem miałam niespodziankę.


Przesyłka przybyła aż z Krościenka od Marty,czyli Soulmate. Dziękuję za dodatki, herbatkę zaraz wypiję. Książkę już zaczęłam, mam za sobą jakieś sto stron i na razie... nie podoba mi się. Jak skończę, wypowiem się szerzej.

5 komentarzy:

 1. Gratuluję Włóczykijki:)). Czy ja tam widzę cukiereczki? Już się poczęstowałam jednym i mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko:D
  Przyjemnej lektury. Może pod koniec zrobi się ciekawsza, czego Ci życzę:)
  Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Kasandro, te cukiereczki to "raczki", częstuj się śmiało ;-) Herbatkę właśnie sączę, sączę Senchę ;-) Całkiem niezła - pierwszy raz taką piję. Co do książki - zobaczymy , może się rozkręci... Pozdrawiam truskawkowo!

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście, że nic nie zauważyłaś, bo ostatnio nie mamy czasy, by uzupełniać Lokalizator na bieżąco :( Niestety sesja w trakcie, a i Tajemnica zrobiła sobie nieco zaległości w pracy :) Jutro powinno być już dobrze :P A poza tym nie znasz dnia, ani godziny ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ech, widać na pierwszym zdjęciu mój wybitny talent do pakowania książek... :D I pierwszy raz widzę jak wygląda moja koperta po wędrówkach po Polsce - chyba przetrwała ;D Końcówka jest już lepsza, więc trzymaj się dzielnie i doczytaj do końca, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Soulmate, koperta trzymała się dzielnie, ja też- doczytałam! ;-)

  OdpowiedzUsuń

'Napisz proszę, chociaż krótki list" ;-)

Moja lista blogów