czwartek, 22 grudnia 2011

Stosik zaległy i zaległości na zamówienie

 Kalendarzowa zima za chwilę, a ta pogodowa jakby zaczynała się pokazywać... U nas dziś szronik zabielił świat za oknem, ale nie prószył śnieżek. Może jutro...

Oto, co zapałętało się u mnie od czasu ostatniej prezentacji. Nie ma tu tylko paru Elwirkowych nabytków, te może innym razem.
Cztery z nich już przeczytane, w tym jedna dawno("Fikołki..." - inny egzemplarz), dwie jakiś czas temu ( te na dole, już o nich pisałam), a jedna na świeżo (Evans- piękne!). Tę "kocią" też już przyswoiłam, ale raz to za mało, będzie o niej mowa po świętach.

Mam takie postanowienie (jeszcze staroroczne, ale do realizacji już chyba od Nowego Roku...), aby pisać może krócej, ale częściej i nie pomijać milczeniem czytanych książek, bo do tej pory nie każda znajdowała tu ślad w postaci wypowiedzi. W związku z "zaległościami", mam pomysł, a raczej pytanie, do Was -  Drogie Czytelniczki/Drodzy Czytelnicy - skierowane:
O których książkach z mojej listy przeczytanych w 2011 r. chcielibyście ujrzeć słowo a nawet więcej?
Które z książek prezentowanych w stosikach, a jeszcze nie tkniętych, mam teraz przenieść na kupkę do bieżącego czytania?
Sama jakoś nie umiem się zmobilizować, więc niech to będą książki na życzenie. O zebranych propozycjach opowiem w zbiorczym poście najprawdopodobniej już w styczniu.
Ale jeszcze nie znikam.
Do jutra!

8 komentarzy:

 1. Ojej nie znam nic z tego stosu xD
  (Evansa czytałam 1 książkę do tej pory, a o Lecie w Jagódce słyszałam dobre opinie :))

  Zapowiada się miła lektura :) Ja póki co też nie o wszystkich przeczytanych książkach piszę, głównie z powodu braku czas, ale często również dlatego, że nie wiem co dokładnie miałabym napisać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja staram się pisać o wszystkich przeczytanych i czytać to, co zaplanuję- pokazuję w stosiku. Natomiast nie przedstawiam zdjęć wszystkich książek, które nabyłam, skoro i tak wiem, że ich przeczytać nie zdołam. Oczywiście- staram się- nie oznacza, że zawsze mi to się udaje, co zaplanuję. Co do niezdecydowania w czytaniu - polecam zabawę u Anny http://przeczytalamksiazke.blogspot.com/ tam właśnie losuje się wzajemnie książki ze stosów zaległości do przeczytania i zrecenzowania. Trudno mi wybierać książki z twoich stosików, bo często są mi one nieznane :(
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy stosik. Jak zawsze:). Przyjemnej lektury!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Przyjazne stosikowe widoki:-)

  Nie będę dublować wypowiedzi, dlatego napiszę: patrz Sabinka :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. O wszystkich... no dobra... nie było pytania. Nie będzie chyba sięgania wstecz. Może tylko o "Saturnie" przepiszę z zapisków.
  Bieżące będę "uwieczniać".

  OdpowiedzUsuń
 6. Parę książek mnie zaciekawiło,czekam na recenzje.
  Miłego czytania;*

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem ciekawa recenzji Saturna - mnie się bardzo podobał. Powodzenia w uwiecznianiu bieżących lektur. Wiem, że nie jest to łatwe, ostatnio sama miewam coraz większe problemy z recenzowaniem, kiedy czas przeznaczony na pisanie mogłabym spędzić na czytaniu :)

  OdpowiedzUsuń

'Napisz proszę, chociaż krótki list" ;-)

Moja lista blogów